Poziții disponibile: Country Sales Manager

AGN Glass angajează Country Sales & Brand Manager

2 posturi:

Country Sales & Brand Manager Rodos

Country Sales & Brand Manager Normaizol

Cerinte obligatorii

  • Experienta de minim doi ani in vanzarea de produse similare
 Vom lua in considerare numai CV-urile care indeplinesc aceasta conditie

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Are cunoștințe de limba engleză
  • Permis de conducere cat B
  • Disponibil pentru deplasări
  • Experienţă în vânzări
  • Deține o bază de date de clienți în construcții
  • Este activ, persuasiv și nu renunță ușor
  • Are putere de convingere
  • Este un bun negociator
  • Orientare spre soluţionarea cerinţelor clienţilor
  • Capacitate organizatorică, flexibilitate
  • Abilităţi de lucru în echipă şi relaţionare

Descrierea jobului

  • Cunoașterea produselor în detaliu
  • Dezvoltarea bazei de date
  • Întreținerea relației cu clienții
  • Îndeplinește targetul comercial stabilit
  • Îndeplineste targetul stability împreună cu echipa de marketing (Proiecte/Studii de caz/Întâlniri)
  • Ține legătura cu producătorul pentru detalii tehnice
  • Întocmește rapoarte referitoare la întâlnirile sale
  • Vine cu idei noi în dezvoltarea businessului
  • Participă la întâlniri cu clienții și cu potențialii
  • Împreună cu asistentul backoffice gestionează cu succes relația cu partenerii

Trimite CV ul tau la po@agn-glass.com sau suna ne la 0758 785 678 pentru detalii.

Descrierea companiei

AGN Glass are ca obiectiv construirea unui brand de renume la nivel national si European. Dacă ești o persoană ambițioasă și dornică să înveți și să crești, te invităm să te alături echipei noastre.

Str. Humorului nr. 39 · Suceava